PM aj yhteislähtö 24.8.2016

T U L O K S E T

© Kauhajoen Karhu

Kilpailun sarjat: N07; N09; M9; M11; N13; M13; N15; M15; N17; M17; N19; MYL; M35
; M45; M55; M60; M65; N21; NYL; N40; N45


N07 Tytöt 7 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Jasmiina Nelimarkka      SHS                           4.30,0        0+2=2
  2. Essi Penttilä            JU                            5.00,0        1+0=1
Sarjaluettelo

N09 Tytöt 9 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Venla Hietalahti         KaKa                          6.45,0        0+0=0
  2. Ella Penttilä            JU                            7.27,0        0+0=0
  3. Emma Kauhajärvi          KaKa                          8.40,0        1+0=1
  4. Ea Viherlampi            KaKa                          9.23,0        1+1=2
Sarjaluettelo

M9 Pojat 9 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Matias Hietamäki         SHS                           7.02,0        0+0=0
  2. Luukas Näsi              SHS                           7.32,0        2+1=3
Sarjaluettelo

M11 Pojat 11 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Arno Hautaniemi          SHS                          7.46,00        0+0=0
  2. Eetu Penttilä            JU                           8.06,00        0+1=1
  3. William Rönn             NKB                          8.39,00        0+0=0
  4. Juuso Peltola            SHS                          9.24,00        0+0=0
  5. Lauri Kauhajärvi         KaKa                        10.34,00        1+2=3
Sarjaluettelo

N13 Tytöt 13 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Minea Näsi               SHS                          8.13,00        0+1=1
  2. Sini Hietamäki           SHS                          8.23,00        1+1=2
  3. Iida Asunmaa             SHS                          9.07,00        0+0=0
  4. Jenna Peltola            SHS                          9.25,00        1+0=1
  5. Ina Ylsöbäck             NKB                          9.35,00        1+2=3
  6. Erika Ingves             NKB                          9.45,00        1+0=1
  7. Laura Kauhajärvi         KaKa                        12.46,00        3+4=7
Sarjaluettelo

M13 Pojat 13 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Matias Nevala            SHS                          7.56,00        1+0=1
  2. Atte Kortehisto          SHS                          8.34,00        4+4=8
  3. Anton Ingves             NKB                          8.55,00        1+0=1
  4. Aleksi Hauhia            SHS                          9.10,00        2+3=5
  5. Joonas Nelimarkka        SHS                          9.48,00        2+1=3
Sarjaluettelo

N15 Tytöt 15 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Anni Rinta-Keturi        SHS                         13.46,00      4+1+2=7
  2. Annika Tunturi           KaKa                        15.08,00      3+2+1=6
  3. Pauliina Perttu          Imas Biathlon               15.34,00      3+0+2=5
  4. Juulia Nelimarkka        SHS                         17.29,00      0+3+1=4
Sarjaluettelo

M15 Pojat 15 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. William Granskog         NKB                         14.44,00      4+2+2=8
Sarjaluettelo

N17 Tytöt 17 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Tiina Mäki-Panula                                    19.49,00      1+1+2=4
  2. Nella Keskinen           VäVi                        20.09,00      0+2+1=3
  3. Wilma Strandholm         IF Fyren                    20.35,00      1+3+3=7
Sarjaluettelo

M17 Pojat17 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Juho Kauhajärvi          KaKa                        17.30,00      3+1+1=5
  2. Saku Kalliomäki          KaKa                        19.08,00      2+3+4=9
  3. Sameli Joronen           SHS                         19.33,00      2+2+4=8
  4. Niko Rinta-Keturi        SHS                         20.36,00      3+2+3=8
Sarjaluettelo

N19 Naiset 19 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Minna Hautaniemi         KaKa                        33.48,00    1+2+1+2=6
Sarjaluettelo

MYL Miehet

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Antti Iivari             KaKa                        24.32,00    0+0+3+3=6
  2. Jarno Kallio-Könnö       KaKa                        24.37,00    0+0+2+2=4
  3. Matti Vainionpää         SHS                         25.16,00    1+2+2+3=8
  4. Juhani Ikola             JU                          25.23,00    0+0+2+2=4
Sarjaluettelo

M35 Miehet 35 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Juha Järvelä             KuRy                        26.51,00   3+4+3+5=15
  2. Harri Metsäranta         Ski Jyväskylä               27.43,00    2+1+4+2=9
Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Mika Rinta-Keturi        SHS                         20.13,00    0+1+3+1=5
  2. Teemu Hauhia             SHS                         27.10,00   2+4+3+4=13
Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Ilpo Toikkanen           KuRy                        21.13,00    2+1+3+2=8
  2. Esa Kangasmäki           KaKa                        23.40,00    1+1+2+2=6
Sarjaluettelo

M60 Miehet 60 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Kalle Lähdesmäki         SHS                          16.01,0      4+4+1=9
Sarjaluettelo

M65 Miehet 65 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Aimo Lehtiniemi          KuRy                        16.04,00      2+2+3=7
Sarjaluettelo

N21 Naiset 21 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Caroline Sandelin        NKB                         29.10,00    1+3+1+2=7
Sarjaluettelo

NYL Naiset

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Tuulikki Mattila                                     27.01,00    0+1+1+1=3
Sarjaluettelo

N40 Naiset 40 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Anne Malinen             KaKa                        34.51,00     3+4+3=10
Sarjaluettelo

N45 Naiset 45 vuotta

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika  Sakkoeritt.

  1. Hilkka Mäki-Panula                                   25.53,00      3+0+3=6
  2. Eija Hauhia              SHS                         29.23,00      2+1+4=7
Sarjaluettelo