AH.Aikuisurheilijoiden SM normaalimatkat

L Ä H T Ö L I S T A

© Kauhajoen Karhu

Kilpailun sarjat: M35; M40; M45; M50; M55; M60; M65; M70; M75; M80; N35; N40; N45
; N50; N55; N60; N65

M35 Miehet 35 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.00.00            M35          1  Ryönänkoski Vesa-Matti  SaRe
11.00.30            M35          2  Jani Kauhajärvi         KaKa
11.01.00            M35          3  Heinonen Juha-Matti     SaRe
11.01.30            M35          4  Tuomo Savonmäki         RiKi
11.02.00            M35          5  Jarkko Rajala           YKV
11.02.30            M35          6  Jani Mikkonen           Kuhmo Ski
11.03.00            M35          7  Mikko Lehtola           KuiKis
11.03.30            M35          8  Timo Antila             JU
11.04.00            M35          9  Juha Järvelä            KuRy
Sarjaluettelo

M40 Miehet 40 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.04.30            M40         10  Sami Kuntola            KuRy
11.05.00            M40         11  Henri Grön              KivKiv
11.05.30            M40         12  Sami Siimestö           KontU
11.06.00            M40         13  Heikki Laurila          OHS
11.06.30            M40         14  Jari Anttonen           KainŽ
11.07.00            M40         15  Paavo Puurunen          Kuhmo Ski
11.07.30            M40         16  Antti Henriksson        OHS
11.08.00            M40         17  Tommi Aho               SHS
11.08.30            M40         18  Teemu Rajala            KuRy
11.09.00            M40         19  Risto Pernu             HimU
Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.09.30            M45         20  Mika Kilpeläinen        OripUrh
11.10.00            M45         21  Arto Hakala             AAH
11.10.30            M45         22  Tommy Haglund           LIF
11.11.00            M45         23  Pasi Rangell            AAH
11.11.30            M45         24  Pauli Turtinen          OHS
11.12.00            M45         25  Pasi Saastamoinen       HaHa
11.12.30            M45         26  Ismo Niva               Kuhmo Ski
11.13.00            M45         27  Mika Rinta-Keturi       SHS
11.13.30            M45         28  Seppo Kauppinen         OripUrh
11.14.00            M45         29  Risto Haikonen          MH
11.14.30            M45         30  Jouni Rantala           KANGKI
11.15.00            M45         31  Joni Tenhunen           HaHa
Sarjaluettelo

M50 Miehet 50 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.15.30            M50         32  Fredrik Mattsson        LIF
11.16.00            M50         33  Vesa Harjula            LBT
11.16.30            M50         34  Simo-Pekka Aarnisalo    AAH
11.17.00            M50         35  Esa Savolainen          PHS
11.17.30            M50         36  Rauno Hakala            HaHa
11.18.00            M50         37  Lauri Holmi             OHS
11.18.30            M50         38  Markku Reponen          MH
11.19.00            M50         39  Pasi Koistinen          RiKi
11.19.30            M50         40  Peter Svahn             KyKp
11.20.00            M50         41  Esa Pylvänen            KK-V
11.20.30            M50         42  Ilari Köykkä            KaKa
11.21.00            M50         43  Juha Julkunen           LBT
11.21.30            M50         44  Jarmo Heikkinen         OripUrh
11.22.00            M50         45  Juha Pietilä            JU
11.22.30            M50         46  Timo Kostiainen         KuiKis
11.23.00            M50         47  Ari-Pekka Laine         TVV
Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.23.30            M55         48  Asko Oijennus           KaKa
11.24.00            M55         49  Timo Salonen            AAH
11.24.30            M55         50  Jarmo Pietilä           KäTa
11.25.00            M55         51  Ahti Härkönen           PuRy
11.25.30            M55         52  Jarmo Tikka             LHS
11.26.00            M55         53  Österholm Stig          ÖSK
11.26.30            M55         54  Harri Henttonen         KK-V
11.27.00            M55         55  Jukka Kallio            Ulvura
11.27.30            M55         56  Timo Korhonen           KuiKis
11.28.00            M55         57  Heikki Vuoksiala        KyKP
11.28.30            M55         58  Esa Kangasmäki          KaKa
11.29.00            M55         59  Petri Alatalo           KHS
11.29.30            M55         60  Raimo Sev¢n             OHS
Sarjaluettelo

M60 Miehet 60 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.30.00            M60         61  Pertti Luuri            SHS
11.30.30            M60         62  Pekka Lammi             KaKa
11.31.00            M60         63  Alpo Sällinen           SumKy
11.31.30            M60         64  Kent Nykamp             IF FYREN
11.32.00            M60         65  Aimo Korjonen           VEHV
11.32.30            M60         66  Keijo Kattelus          KyKP
11.33.00            M60         67  Tommy Klemets           IF FYREN
11.33.30            M60         68  Keijo Kuntola           KuRy
11.34.00            M60         69  Markku Ruohonen         HaHa
11.34.30            M60         70  Ilpo Toikkanen          KuRy
11.35.00            M60         71  Hannu Juntunen          KainŽ
11.35.30            M60         72  Eero Nyberg             TVV
11.36.00            M60         73  Seppo Anttila           HU-46
Sarjaluettelo

M65 Miehet 65 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.36.30            M65         74  Jouko  Kyläutsuri       OripUrh
11.37.00            M65         75  Jouko Peltomaa          KaKa
11.37.30            M65         76  Arto Härkönen           KainŽ
11.38.00            M65         77  Markku Nieminen         TVV
11.38.30            M65         78  Keijo Heijari           KyKP
11.39.00            M65         79  Henning Nynäs           LIF
11.39.30            M65         80  Pekka Turunen           KontU
11.40.00            M65         81  Vehkala Eero            SaRe
11.40.30            M65         82  Teijo Rauhamäki         KuiKis
11.41.00            M65         83  Jouko Sällinen          SumKy
11.41.30            M65         84  Kalle Lähdesmäki        SHS
11.42.00            M65         85  Osmo Haapanen           RiKi
11.42.30            M65         86  Seppo Kammonen          MH
11.43.00            M65         87  Heikki Rantanen         OripUrh
Sarjaluettelo

M70 Miehet 70 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.43.30            M70         88  Aimo Lehtiniemi         KuRy
11.44.00            M70         89  Per Snellman            LIF
11.44.30            M70         90  Kari Vähäkylä           HaHa
11.45.00            M70         91  Heino Malinen           KuiKis
11.45.30            M70         92  Mauri Siimestö          KontU
11.46.00            M70         93  Eero Sievänen           Kalske
11.46.30            M70         94  Heikki Ikola            JU
Sarjaluettelo

M75 Miehet 75 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.47.00            M75         95  Reino Rantanen          KANGKI
11.47.30            M75         96  Kalevi Vähäkylä         HaHa
11.48.00            M75         97  Antti Salminen          KANGKI
11.48.30            M75         98  Juhani Outila           OHS
Sarjaluettelo

M80 Miehet 80 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.49.00            M80         99  Pertti Sormunen         PiPi
Sarjaluettelo

N35 Naiset 35 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.49.30            N35        100  Merja Santaniemi        OHS
Sarjaluettelo

N40 Naiset 40 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.50.00            N40        101  Tuula Hyytiäinen        MH
11.50.30            N40        102  Susan Humppi            KeuKi
11.51.00            N40        103  Anu Koistinen           RiKi
11.51.30            N40        104  Johanna Magga           OHS
11.52.00            N40        105  Anna-Liisa Häkkinen     PunKu
Sarjaluettelo

N45 Naiset 45 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.52.30            N45        106  Eija Hauhia             SHS
11.53.00            N45        107  Pirjo-Marja Pitkäkangas JaJa
11.53.30            N45        108  Sari Laurila            OHS
Sarjaluettelo

N50 Naiset 50 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.54.00            N50        109  Satu Salokannel         HaHa
11.54.30            N50        110  P„ivi Savolainen        PHS
11.55.00            N50        111  Terttu Uusitalo         LoimJa
11.55.30            N50        112  Hilkka Mäki-Panula      SHS
11.56.00            N50        113  Arja Ala-aho            KaKa
Sarjaluettelo

N55 Naiset 55 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.56.30            N55        114  Anne Hautamäki          OHS
Sarjaluettelo

N60 Naiset 60 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.57.00            N60        115  Anne Talvensaari-MattilaOHS
Sarjaluettelo

N65 Naiset 65 vuotta

   Lähtö            Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.57.30            N65        116  Augustson Terttu        ™SK
Sarjaluettelo